Стань учасником команди топового саунд-продюсера від PIt Bull - отримай бенгер, кліп і 30 000 грн.
PIT BULL Battle VII у форматі YouTube-шоу з реперами, продюсерами, бітмейкерами
PIT BULL BATTLE VII

Pit Bull Battle VII
Шоу про те, як народжуються бенгери.

Зареєструватися в сезоні може кожен охочий. Просто відправ свій найкращий трек і дочекайся оголошення результатів.

Ми оберемо чотирьох фіналістів, які в тандемі з нашими саунд-продюсерами позмагаються в написанні нових розривних треків. На кожен із чотирьох бенгерів ми знімемо кліп.

Наприкінці проекту методом голосування буде визначено переможця, який отримає новий досвід, крутий хіт, кліп на нього та 30 000 грн.

НАША МІСІЯ – ВІДКРИВАТИ
НОВІ ІМЕНА

Ми провели найбільші онлайн-батли (за всю історію проекту учасники написали понад 6 000 треків), а минулого року організували лайв-відеоконтест із найяскравішими фрешменами країни.

Проект Pit Bull Battle існує вже сім років. За цей час він став центральним реп-майданчиком України.

Тут народжувалися хіти (Енді & Marul “Достучусь”), знайомилися майбутні зірки (4atty і Симптом), виходили гучні відеобатли. Також ми були партнерами найбільших реп-концертів (Макс Корж, ЛСП, ATL)

У сьомому сезоні ми хочемо спробувати дещо нове - відібрати найкращих артистів і показати, як народжуються розривні бенгери в тандемі з досвідченими саунд-продюсерами. Це нове YouTube-шоу від Pit Bull Battle.

Етапи відбору
1
Реєструйся
Для участі потрібно зареєструватися на сайті зі своїм найкращим (на твою думку) треком і дочекатися оголошення результатів відбору
2
Пройди відбір
Наші експерти і організаторський склад прослухають усіх учасників і оберуть чотирьох, які пройдуть до фіналу і потраплять у команду до наставників
3
Зроби бенгер
Четверо фіналістів отримають можливість попрацювати в тандемі з нашими зоряними наставниками для створення фінального треку
4
Зйомка кліпу
Кожен із фіналістів отримає кліп на фінальний трек, знятий нашою командою професіоналів, а також промокампанію цього кліпу і розміщення синглу на цифрових майданчиках
5
Виграй 30 000 грн
Кліп фіналіста з найвищою сумарною оцінкою
стане переможцем сезону
🧨 Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ivanb/pit-battle.com/www/vendor/symfony/http-foundation/Response.php:381)